Elektromechanik

Date: Jan 21, 2023

Location: Kruszwica, Kuyavian-Pomeranian, PL, 88-150

Company: Bunge

BUNGE SP. Z O.O.. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży  piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania urządzeń i instalacji produkcyjnych działów Rozlewni i Margarynowni, w tym:

  • Nadzór nad ciągłym, sprawnym funkcjonowaniem maszyn oraz urządzeń i instalacji,
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji oraz układów sterowania,
  • Działania prewencyjne na liniach produkcyjnych w tym wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu,
  • Praca w zespole serwisowym Działu Technicznego, współpraca z serwisantami producenta, współpraca z aparatowymi linii produkcyjnych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne maszyn oraz urządzeń i instalacji
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn oraz urządzeń i instalacji

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektryki, mechatroniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania schematów technicznych, dobór części zapasowych
  • Znajomość obsługi komputera, pakiet Office
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
  • Skuteczność i systematyczność w działaniu
  • Posiadanie uprawnień elektryczne do 1kV (posiadane uprawnienia powyżej 1kV  będą dodatkową zaletą)

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z pracą w systemie SAP
  • Uprawnienia do obsługi  podnośników koszowych
  • Doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC/DCS w tym umiejętność diagnostyki sterowników/programatorów
  • Podstawowa umiejętność obsługi programu typu CAD

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opiekę medyczną, ubepieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów;

Job Segment: Drafting, Network, CAD, ERP, Hydraulics, Engineering, Technology