Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Kontroli Wewnętrznej

Date: Sep 17, 2022

Location: Kruszwica, Kuyavian-Pomeranian, PL, 88-150

Company: Bunge

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie tworzenia procedur kontroli wewnętrznej
  • Planowanie oraz przeprowadzanie kontroli i audytów wewnętrznych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli
  • Nadzór oraz aktywny udział w implementacji zaleceń po przeprowadzonych audytach
  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi audytorami
  • Wspieranie menedżera w zarządzaniu obszarem ubezpieczeń grupowych i lokalnych
  • Koordynowanie postępowań likwidacyjnych
  • Aktywny udział we wdrażaniu SAP oraz innych systemów grupowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (o profilu ekonomiczno-finansowym, prawnym lub matematycznym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Mile widziane doświadczenie w dziale kontroli wewnętrznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Intensywny rozwój poprzez odpowiedzialne i ambitne zadania
  • Doświadczenie pracy w dużej globalnej organizacji
  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne i dofinansowanie do karty sportowej

Job Segment: Network, SAP, ERP, Technology