Przedstawiciel Handlowy

Date: Jan 13, 2023

Location: Brzeg, OP, PL, 49300

Company: Bunge

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, który będzie wykonywał pracę na terenie województwa opolskiego i kotliny kłodzkiej.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów uznanych na rynku marek,​
  • Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez budowanie nowych relacji handlowych​,
  • Analiza rynku oraz raportowanie​,
  • Odpowiedni merchandising naszych produktów,​
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi naszym obecnym klientom​;

Oczekiwania:

  • Znajomość branży FMCG z perspektywy przedstawiciela handlowego lub pracownika działu obsługi klienta (min. roczne doświadczenie),​
  • Umiejętność poruszania się w środowisku MS Office (zwłaszcza w MS Excel)​,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami​,
  • Determinacja w osiąganiu celów i realizacji planów​,
  • Umiejętności analizowania danych,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa opolskiego i kotliny kłodzkiej​;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,​
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie z premią zależną od wyników,​
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy i telefon,​
  • Pakiet socjalny zawierający m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, paczki świąteczne, kolonie dla dzieci​,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne i zawodowe wyzwania,​
  • Możliwość współpracy z najlepszymi w firmie będącej liderem rynkowym​;

Job Segment: Network, Technology