Instrumentation technician - Martfu Plant

Date: Sep 11, 2024

Location: Martfu, JN, HU, 5435

Company: Bunge

Location : Martfu

City : Martfu

State : Jász-Nagykun-Szolnok (HU-JN)

Country : Hungary (HU)

Requisition Number : 33141

A Bunge Zrt.
ÚJ KOLLÉGÁT KERES

Üzemi műszerész

MUNKAKÖRBE

A Bunge a globális élelmiszerellátás egyik kulcsszereplője. Olajosmag-feldolgozásban és speciális növényi alapú olajok, zsírok és fehérjék előállításában, valamint forgalmazásában a világelsők között vagyunk. Működésünk felöleli a teljes értékláncot a mezőgazdasági termelőktől egészen a háztartások asztaláig.

A Bunge Zrt. a magyar agrárgazdaság és élelmiszeripar meghatározó szereplője.

Fő márkáink: Vénusz, Floriol, Bords Eve.

Feladatok

  • A gyár folyamatos működésének biztosítása
  • Az üzemhez tartozó műszerek szakszerű javítása, beállítása, helyes működés ellenőrzése
  • Részvétel a gyári karbantartási, beruházási, fejlesztési munkákban
  • A gyár területén az általa feltárt hibák elhárítása, vagy jelzése a villamos üzem vezetőjének.
  • Közreműködés az üzemek indításában, illetve az ezekhez szükséges munkák elvégzése

Munkarend:

  • 5+2
  • Lakáskészenlét

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (műszerész, elektromechanikai technikus stb.)
  • Legalább 1-2 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalat műszerész pozícióban vagy hasonló munkakörben
  • Műszerek, szenzorok és vezérlőrendszerek működésének és karbantartásának alapos ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Megbízható és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ipari folyamatirányító rendszerek alapszintű ismerete (PLC)
  • Ipari kommunikációs rendszerek alapszintű ismerete (RS485, MODBUS, CANBUS)
  • Robbanásbiztos berendezések karbantartásához kapcsolódó ismeretek megléte
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés, magas bérpótlékok
  • Cafeteria
  • Vállalati buszjárat
  • Tengerparti és Balatoni üdülési lehetőség
  • Gyermeknevelési támogatások
  • Magas szintű orvosi ellátás
  • Ingyenes uszoda- és kondibérlet
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Sok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatás

Munkahelyi extrák

  •  Céges busz
  •  Sportolási lehetőség

#LI-AA1

Bunge (NYSE: BG) is a world leader in sourcing, processing and supplying oilseed and grain products and ingredients. Founded in 1818, Bunge’s expansive network feeds and fuels a growing world, creating sustainable products and opportunities for more than 70,000 farmers and the consumers they serve across the globe. The company is headquartered in St. Louis, Missouri and has 25,000 employees worldwide who stand behind more than 350 port terminals, oilseed processing plants, grain facilities, and food and ingredient production and packaging facilities around the world.

Bunge is an Equal Opportunity Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, gender expression, transgender status, national origin, citizenship, age, disability or military or veteran status, or any other legally protected status.  Bunge is an Equal Opportunity Employer. Minorities/Women/Veterans/Disabled

Job Segment: Instrumentation, Maintenance, Plant Operator, Sustainable Agriculture, Plant, Manufacturing, Engineering, Agriculture